/Files/images/bez_jit/Що підготувати дитині для перекусу-памятка.png

Чат-бот з протидії торгівлі людьми

/Files/images/psihologchna_slujba/233.jpg

Наразі у зв’язку із воєнними діями та масовою міграцією зросла і кількість злочинців, які хочуть скористатись вразливим становищем біженців і внутрішньо переміщених осіб.Постраждати від цього злочину можуть не лише жінки і діти, які перетинають або перетнули кордон, а всі, хто залишається в Україні.

Хочемо нагадати про тематичний чат-бот у телеграм «Залишайся в безпеці». Це інформаційний ресурс для тих, хто знаходиться в пошуках роботи, навчання, подорожей, нових знайомств, в тому числі віртуальних.

У боті додано новий актуальний розділ«Воєнні дії стали причиною залишити країну». Оновлений розділ містить такі пункти:

- Ризики за кордоном

- Правила безпеки

- Контакти. Допомога за кордоном

Дізнавшись більше про проблему торгівлі людьми, потенційна людина з групи ризику зможе вчасно її розпізнати та бути в безпеці. Цей ресурс також допоможе знайти інформацію щодо допомоги особам, які потрапили в ситуацію торгівлі людьми.

Структура та розділи чат-боту:

- Торгівля людьми: чому про це потрібно знати

- Як розпізнати торгівлю людьми

- Форми торгівлі людьми

- Контакти установ, що надають допомогу постраждалим від торгівлі людьми

- Надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми

- ЗаконодавствоУкраїни «Про протидію торгівлю людьми»

- Правила безпечного працевлаштування, навчання, подорожі, онлайн спілкування

- Перевір себе! Квест з безпечного працевлаштування

- Навчальний онлайн курс з протидії торгівлі людьми

- Дізнатися більше про небезпеку торгівлі людьми. Онлайн допомога

Чат-бот створено в рамках реалізації проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Поширення національного механізму взаємодіїс уб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за фінансової підтримки представництва США в ОБСЄ, спільно з:

- Львівським державним університетом внутрішніх справ МВС України

- Національною поліцією України

- Міністерством соціальної політикиУкраїни

Переходьте за посиланням t.me/stay_in_safe_ua_bot , або заходьте у Telegram @stay_in_safe_ua_bot

Як запобігти небезпечній поведінці вихованців в інтернеті

/Files/images/Кібербезпека.jpg

Міністерство освіти і науки розробило рекомендації щодо проведення заходів, які запобігали б небезпечній поведінці дітей в інтернеті та інформували батьків з цієї теми.

«Останнім часом збільшилася кількість випадків небезпечної поведінки дітей, що загрожує їхньому життю та здоров’ю. Зокрема, йдеться про вплив соціальних мереж в інтернеті. Для підвищення обізнаності педагогів, керівників закладів освіти, батьків та їхніх дітей МОН розробило рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків», — ідеться на сайті МОН.

Найбільшої уваги щодо профілактики, на думку міністерства, потребують підлітки 12–17 років, оскільки це етап активного формування самооцінки, інтересів, моральних уявлень, соціальних установок та потреби в спілкуванні з однолітками.

Під час організації профілактичних заходів учителям варто орієнтуватися на формування навичок безпечної поведінки в цифровому середовищі та здобуття знань щодо:

прав людей (зокрема, прав у цифровому середовищі);

електронної участі (в ухваленні рішень);

збереження здоров’я під час роботи з цифровими пристроями;

механізмів захисту прав, що порушуються в інтернеті, а також способів отримати допомогу.

Важлива роль родини в запобіганні потрапляню підлітків у небезпечні ситуації в інтернеті.

Батькам під час комунікації з дитиною варто, зокрема:

говорити про безпеку в інтернеті та допомагати розвивати критичне мислення, вчити робити аргументований вибір та нести відповідальність за його результати;

будувати відкриті та довірливі стосунки з дитиною;

формувати корисні звички використання ґаджетів і цифрового середовища та підвищувати самооцінку дитини, дозволяти дитині самостійно робити вибір і бути відповідальною за це;

заохочувати користуватися ґаджетами в зонах видимості дорослих;

встановлювати часові межі користування ґаджетами та контролювати додатки, ігри, вебсайти та соціальні мережі, якими користується дитина, та їх відповідність віку дитини;

бути уважними до ознак страху чи тривоги, зміни поведінки, режиму сну та апетиту.

У разі виявлення, що дитина стала жертвою будь-яких проявів насильства, експлуатації, вербування або маніпуляцій у цифровому просторі, варто одразу звернутися до Національної поліції України та надіслати повідомлення про правопорушення до департаменту кіберполіції Національної поліції України (цілодобово).

Психологічну допомогу та підтримку можна отримати за номерами телефонів:

Національна гаряча лінія з питань протидії насильству та захисту прав дитини (пн-пт, з 12:00 до 16:00):

0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних),

116 111 (безкоштовно з мобільних);

онлайн-консультація для підлітків у Teenergizer;

чатбот у Telegram і Viber допоможе дізнатися, куди звертатися по допомогу

Вбережіть себе від кліщів

/Files/images/24052018/Пам\'ятка проф бореліозу.jpg

Додаткова освіта дітей та молоді

«Позашкільник», «педагог позашкільної освіти»… Якщо перекласти назву цієї професії найбільш точними словами, мовою не тільки розуму, а й серця, – це значить життєтворець, творець життя, творець країни дитинства! Не прикуті до парт, не відгороджені від життя щитом шкільного уроку, педагоги позашкільного закладу створюють мистецтво виховання Особистості дитини.

В епоху інтерактивних технологій, дитині дуже складно зайняти своє дозвілля корисними справами. На сьогоднішній день, щоб вважатися гармонійно розвиненим, тільки навчальної діяльності замало, необхідно також розвивати свої творчі здібності. І тут на допомогу приходить позашкільна освіта, мережа якої не залишає байдужим нікого, оскільки в гуртках можуть займатися діти різного віку з різними вподобаннями. Саме позашкільна освіта сприяє профорієнтації учнів в подальшому.

Відвідуючи заняття гуртків, діти знаходять нових друзів, вчаться самореалізовуватися, набувають вмінь адаптуватися в новому колективі. Саме це в майбутньому буде сприяти тому, що діти без проблем зможуть налагоджувати контакти будь-де та почуватися вільно. Розвивати таланти дітей необхідно, оскільки творчість відіграє важливу роль в житті кожної людини. Позашкільна освіта сприяє формуванню відчуття потрібності суспільству, допомагає налагодити психологічний комфорт.

Позашкільна освіта діє і в нашому місті. Центр дитячої та юнацької творчості імені Олександра Шакала, що знаходиться за адресою вул. Шевченка, 71 (колишній Палац піонерів), ласкаво запрошує дітей міста відвідувати гуртки. В Центрі діють гуртки декоративно-прикладного мистецтва («Бісероплетіння», «Креативний дизайн», «Іграшка-сувенір», «Народна творчість», «Художнє різьблення», образотворчого мистецтва); мистецького відділу («Основи журналістики», «Театр веселих ляльок», «Театр і К», «Школа лідерів», «Перлина»); хореографічного відділу («Усмішка», «Романтика», «Каприз»).

Двері відчинені для всіх бажаючих. Навчання безкоштовне, по закінченню видається свідоцтво про здобуття позашкільної освіти.

Особливості роботи педагогічного
колективу ЦДЮТ з батьками вихованцями

Особливістю роботи з батьківським колективом у позашкільному закладі, є постійна і тісна співпраця батьків з педагогами й учнями. До традиційних функцій батьківського колективу в позашкільному закладі додається ще й величезна за обсягом батьківська практична допомога Центру дитячої та юнацької творчості та багатогранна творча складова партнерської співпраці. В ЦДЮТ є постійним співробітництво адміністрації, керівників гуртків з батьківським комітетом, використовуючи його різноманітні форми. Традиційно, це участь: Проведення батьківських зборів по гурткам; Робота батьківського комітету закладу;Проведення консультації для батьків;

  1. Залучення до участі в святі «День Позашкільника»
  2. Робота з батьками, діти яких пропускають заняття без поважних причин.
  3. Залучення батьків до участі у виховних заходах та святкових програмах закладу.
  4. Співпраця з батьками: спільний діалог «Ділова розмова»;
  5. «Вечір проблемних питань і відповідей» – зустріч з батьками;
  6. Залучення батьків до проведення Новорічних свят;
  7. Зустріч з батьками вихованців девіантної групи;
  8. Залучення батьків до організації участі вихованців у конкурсах різних рівнів;
  9. Організація участі батьків у проведенні звіту творчих колективів закладу;
  10. Робота з батьками щодо надання допомоги під час ремонтних робіт в закладі;

Сьогодення вплинуло на зміст позашкільної роботи з дітьми і підлітками. Ринкові відносини, конкуренція, вільний вибір галузі діяльності сприяють посиленню потреби особистості у додатковій освіті, ранньому професійному самовизначенні. І головне – потрібно посилювати увага й зацікавленість батьків до позашкільної діяльності дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 1278

Коментарi

  • Shubham

    2013-09-10 07:03:17

    Dag nabbit good stuff you whpnperspaipers! http://cynlvnq.com [url=http://kttsfmw.com]kttsfmw[/url] [link=http://qgmhasmtox.com]qgmhasmtox[/link]...

  • Rajni

    2013-09-09 23:55:20

    A few years ago I'd have to pay someone for this inmafrotion....

  • Gabriela

    2013-09-08 21:29:28

    Great post with lots of imtnrpaot stuff. http://dgnywdolt.com [url=http://berauqe.com]berauqe[/url] [link=http://kicnfn.com]kicnfn[/link]...

  • Kamal

    2013-09-08 20:07:40

    Could you write about Phyicss so I can pass Science class? http://yqyujsqrw.com [url=http://ndfqgun.com]ndfqgun[/url] [link=http://pcxqsqlzc.com]pcxqsqlzc[/link]...

  • Afrodita

    2013-09-08 13:27:34

    I susoppe that sounds and smells just about right....

  • Kristina

    2013-09-08 12:03:15

    Your posting really stegiahtrned me out. Thanks!...

  • Viresh

    2013-09-07 22:04:54

    Normally I'm against killing but this article sleuahtgred my ignorance....

  • Alice

    2013-09-07 09:54:38

    This wesibte makes things hella easy....

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Березень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031